Baskılı Poşet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

(0553) 774 13 14
(0544) 237 73 19
Baskılı Poşet Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Baskılı  poşetler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Büyük mağaza zincirleri, kurumsal     firmalar, butikler, perdeciler, beyaz eşyacılar, telefon bayileri, marketler, tekstil firmaları, ayakkabıcılar, manifatura, takıcılar...   v.b işletmeler baskılı çanta     kullanarak gezer reklamlarını yapmaktadırlar. firmaların logo, adres,telefon bilgilerinin yazılı olduğu   baskılı poşetlerde dikkat edilmesi gereken husus marka ismin ön planda tutulmasıdır. Tüketicinin bu reklamlı poşetleri   gezerek ücretsiz tanıtımını yapmanıza olanak sağlar.

Baskılı poşetler;  reklamlı poşet, logolu poşet, baskılı çanta poşet, el geçme poşet, takviyeli baskılı poşet, yumuşak saplı  poşet,   kurumsal poşet, bio poşet olarak geçmektedir.
   
Baskılı poşetleri alırken dikkat edilmesi gereken hususlar; poşette kullanılan ham maddelerin orijinal ham maddelerden yapılması yüksek yoğunluk ve alçak yoğunluk olarak imalatı yapılan baskılı  poşetlerin kullanım amacı taşıma olduğu için mümkün olduğunca sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Üzerine işlenen logo,marka ismi.gibi yazılarda kullanılan boyanın kaliteli olması gerekmektedir .Kalitesiz boyalar ile yapılan baskılar boya çıkması boya akması yaparak kullanıcıların ellerine bulaşmaktadır.

Baskılı poşet fiyatları ile ilgili günümüzde bir çok farklı fiyat verilmektedir.bunların başlıca nedenleri baskılı poşeti üreticilerinin ucuz baskılı poşetler ile ilgili kullanılan ham maddenin geri dönüşüm atık ( çöp ) poşet, plastik türevlerinden  kalitesiz boya  üretimlerinden oluşmasıdır. Burada tüketicinin bilmesi gereken orjinal ham maddeden yapılan poşet atık poşetlerden aynı kilolarda daha fazla adet çıkması, 5 kat daha sağlam olması ve hijyenik olmasıdır.

Sonuç olarak orijinal ham maddeden üretilen baskılı poşetler bio poşet olup doğa dostudur. doğaya bırakıldıklarında 24 ay içerisinde kendini yok etmektedirler.

Halı Ambalaj Malzemeleri

Poşet Modelleri

Halı, Poşet Fiyatları

Halı Yıkama Makinaları

Naylon, Poşeti İmalatçıları

Deterjanlarımız

 • Halı Poşeti tekstil torbası
  Bu torbalar; depolamada, sevkiyat ve ağır sanayi taşımacılığında, tekstil, ambalajlanmasında kullanılmaktadır.
  (tekstil torbası)      6 tl
 • Rulo Halı Poşeti Kesimli Halı Poşeti Hışır
  Adetli Halı Poşeti, Kesimli Halı Poşeti imalatımız 230 cm, 180 cm, 130 ebatlarında kesilerek her ruloda 1000 adet halı poşeti bulunmaktadır.
  (Kesimli Halı Poşeti Hışır)      14 tl
 • Halı Poşeti hışır halı poşeti
  orjinal hışır halı poşetlerimiz,istenilen ebatlarda imalatımız vardır 25,30,35,40,45,50,55,60,70
  (hışır halı poşeti)      12,00 tl
 • Halı Poşeti baskılı halı poşeti
  Birbirinden farklı modellerde Baskılı Halı Poşetlerimiz.
  (baskılı halı poşeti)      8,00 TL
  Hışır Atlet Poşet TPT-17H
  toptan ucuz hışır atlet market pazar bakkal poşetleri küçük orta, büyük, battal, jumbo boy olarak üretilmektedir.
  (TPT-17H)      12 TL
  Hışır Atlet Poşet BSK-03M
  Baskılı reklamlı market, fırın, pazar butik poşetlerimiz küçük, orta, büyük boy olarak imalatı yapılmaktadır.
  (BSK-03M)      12 TL
  Hışır Atlet Poşet BSK-2M
  Baskılı market, fırın, dönerci, reklamlı logolu poşetler küçük, orta, büyük boy olarak imalat yapılmaktadır.
  (BSK-2M)      12 TL
  Elbise Poşeti rulo elbise poşeti
  rulo elbise poşetlerimiz sonsuz rulo olarak şeffaf 1. sınıf hammaddeden yapılmaktadır.kuru temizleme poşet ebatlarımız 60-ve 70 enlerinde olup sonsuz rulo şeklindedir.
  (rulo elbise poşeti)      13 tl
Seyhan Ambalaj olarak; Naylon Poşet Firmaları, Toptan Poşet İmalatçıları, Halı Poşeti İmalatçıları içinde aranılan bir marka olduğumuzun bilincindeyiz. İnsanların kafasında daima, her malın ucuzunu temin etmenin yollarını aramaktadır. Fakat unutulmaması gerekn en temel konulardan bir tanesi Poşet Naylon gibi ambalaj malzemelerinin kimyasal yollarla elde edildiğini aklımızdan çıkarmamamız gerekmektedir. Sektörde bu işi merdiven altı kayıtsız bir şekilde yapmaya çalışan onlarca firma bulunmaktadır. Farkımız Naylon, Poşet, imalatında birbirinden farklı baskı modelerimiz ve kaliteyi ucuza satmamız diyebiliriz. Bizden fiyat almadan önce mutlaka farklı firmalardan ucuz halı poşeti veya toptan poşet alımı konularında fiyat almanızı tavsiye ederiz. Çünkü kalitemizi ve farkımızı görmeniz için...
Konsantre Halı Şampuanı sayesinde Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz olacak.
(halı şampuanı)      175.00 TL
Leke Çıkarıcı ile kolaylıkla halılarınızdaki lekelerden kurtulabilirsiniz.
(leke çıkarıcı)      5.00 TL

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • SEYHAN AMBALAJ
 • Yeşiloba mah 46011 Sk. N. 40/A Seyhan / ADANA
 • (0553) 774 13 14
 • (0544) 237 73 19
 • info@ambalajmarketin.com

SOSYAL AĞ

Facebook
Yönetici
© SEO
ONLİNE TEKLİF ALMA